«Жила собі дівчинка» Наталі Гузєєвої

    «Жила собі дівчинка» (видавництво “Час майстрів”) – книга про звичайну дівчинку Оленку, може, схожу на тебе чи на твою знайому. Історії з її життя цікаві та зворушливі, а іноді смішні й непередбачувані. Але головне – дуже нам близькі. Вони вчать цінувати рідних і прислухатися до їхніх порад, показують, якою важливою є сім’я і як пощастило тим, хто її має.

ця2

   Автором книги є Наталя Гузєєва – дитяча письменниця, сценарист та редактор мультфільмів, родом із Києва. Вона відома передусім своїми сценаріями до таких культових анімаційних фільмів, як « Капітошка» та «Як Петрик П’яточкін слоників рахував».

    Ось що розповідає авторка про свій твір: «Хоча головна героїня моїх історій – маленька дівчинка на ім я Оленка, насправді ця книга не тільки про неї, а й про її сім ю і все, що в ній відбувається. А відбувається різне: смішні історії, веселі, добрі. Але й сумні трапляються – це коли сваряться або коли ні в кого ні для кого немає часу. Наче всі в одній квартирі живуть, але кожен сам по собі. І що ж тоді робити?”. Кожен з маленьких читачів шукатиме відповідь на це питання самотужки…

ця

  Втім, варто зазначити, що книга «Жила собі дівчинка» перекладена з російської подекуди не дуже вдало. Трапляються слова і фрази, що «ріжуть вухо» українському читачеві, як от: «серйозний захід намічається», «затим почухав спершу перенісся» і т.п.

    Натомість тішать кольорові ілюстрації, якими рясніє кожна сторінка. Усміхнене рудоволосе дівча ніби промовляє: «Візьми до рук книгу і помандруй зі мною у світ казки».

Устина Гладиш

Придбати книгу

Please follow and like us:
0

Якщо Вас зацікавила інформація, поділіться нею з друзями :)