#інтерв’ю_з_рецензентами

Книжкова шафа розпочинає серію інтерв’ю з нашими рецензентами. Сьогодні раді познайомити вас з Halia Safronieva😊
– Хто ти? Без чого не уявляєш свого життя? Що тебе надихає? 
1. Щаслива оптимістка-книголюбка. Не уявляю свого життя без постійного руху вперед: щодня намагаюся відкривати щось нове крізь спілкування з людьми,нові плани та цілі, а головне – прагну завжди знаходити позитив у всіх ситуаціях. Мене може надихнути будь-що: сонячний світанок, рядок з вірша,цікавий відеоролик чи маленький жест дитини на зупинці – важливо вміти вловлювати сенси у всьому тому, що тебе оточує.

– З чого почалася твоя любов до книг? 📚Чи пригадуєш свої перші книжкові захоплення?
2. Я не пригадую, хто і коли мене навчив читати, але точно пам’ятаю, що ще з дитячого садка поряд зі мною була книга. Найбільш раннім спогадом є перше та єдине прочитання повісті Тургєнєва «Муму»: я сиділа на дивані, гортаючи підручник із зарубіжної літератури, яким колись користувалася моя мама, і натрапила на цей текст. Добре пам’ятаю, як плакала і сльози капали на сторінки, а я не могла зупинитися. То був дуже сильний поштовх для мене, і відтоді пристрасть до читання зростала з кожним днем.Коли вже була старша – в класі третьому-четвертому – любила залазити на черешню у своєму садку і читати «Пригоди Тома Сойєра», відчуваючи себе шукачем пригод і відкривачем усього нового.
– Книги: тематика, жанри, ідеї?
3. Раніше захоплювалася художньою літературою, але останні кілька років тяжію до жанру нон-фікшн: вважаю, що саме такий тип книжок допомагає мені більше занурюватися в тонкощі людської психології, устрій Всесвіту, розкриває системні особливості розвитку нашого мозку та мотиви наших вчинків. Адже людина – ще така малодосліджена істота!
– Без яких п`яти книг не змогла б обійтися твоя бібліотека?
4. Зараз моя книжкова шафа час від часу зменшує своє наповнення, оскільки віддаю деякі видання на бук-кросинг або ж дарую друзям, які є для мене дуже близькими. Але є ті книги, які нізащо не віддам і які можна було би брати на безлюдний острів: «Ловець у житі» Селінджера (то моя шалена і найбільша любов), «Степовий вовк» Гессе (книга, яка дуже вчасно допомогла мені глибше зрозуміти суть самотності людини у величезному Всесвіті), «Коротко і по суті» Маккеона (воістину найкращий посібник із того, як ухвалювати важливі рішення і стати мінімалістом), Біблія (лише кілька місяців тому я усвідомила важливість віри і тепер глибше розумію знаки, які трапляються в моєму житті), Oxford Advanced Learner’s Dictionary (оскільки я захоплююся вивченням іноземних мов, це незамінний помічник для вдосконалення англійської та розширення словникового запасу). Всі ці книги такі різні і за жанром, і за ідеями, але вони допомогли мені сформувати той характер, який зараз маю, і буду дуже щаслива, якщо вони допоможуть змінитися бодай одній людині на Землі.

Please follow and like us:
0

Якщо Вас зацікавила інформація, поділіться нею з друзями :)